Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmeden kefenlenmek

Kahve falında ölmeden kefenlenmek çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, adını aklamayı başaracağına, itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, nahoş sözler işiteceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmeden kefenlenmek gördüyseniz:

  • Yeni fırsatlar da söz konusu olabilir.

Kahve falında pembe kefen görmek daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, istenilen bir birliktelikten sonra yapılacak mutlu bir evlilik yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kefen yıkamak zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında kefenli ölüler görmek yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmek kefen giymek eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına, kötü sözler duyulacağına delalet eder.

Kahve falında kendinin kefenlendiğini görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına delalet eder.

Kahve falında kefen dikmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kefene sarılı cenaze görmek elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz kefenli ölüler görmek ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, kısa sürecek bir işe gireceğine alamet etmektedir.