Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eve giren kediyi kovmak

Kahve falında eve giren kediyi kovmak insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, işiyle nam salacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine yorulur.

Kahve falında eve giren kediyi kovmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerle daha rahat iletişim kurabilirsiniz.

Kahve falında kedi evden kovmak her nimetin lezzetine varacağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, gülen yüzünün solacağına delalet eder.

Kahve falında kedileri evden kovmak ticaret ehli olacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine inanılır.

Kahve falında evden kedi kovmak zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eve giren kediyi kovmak genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine delalettir.

Kahve falında kediyi kovmak çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz kedi kovmak büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine inanılır.

Kahve falında kedi kovmak çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına alamet eder.

Kahve falında kediyi kovduğunu görmek çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine tabir olunur.