Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçuk ev görmek

Kahve falında uçuk ev görmek rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda fal sahibini bulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına yorulur.

Kahve falında uçuk ev gördüyseniz:

  • Ciddiyetten uzak tavırlar veya olaylar odaklanmanız gereken konulardan uzaklaşmanıza neden olabilir.

Kahve falında uçuk ev görmek isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına yorulur.

Kahve falında ağızda uçuk görmek işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Kahve falında dudakta uçuk görmek şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüzünde uçuk görmek çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına işarettir.

Kahve falında uçuk çıktığını görmek tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına delalet eder.

Kahve falında uçuk pembe görmek işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, yeni malların alınacağına delalettir.

Kahve falında yüzde uçuk görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına işaret eder.

Kahve falında dudakta uçuk çıktığını görmek yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına işarettir.