Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında masalar görmek

Kahve falında masalar görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, işlerin bu sayede çok güzel bir hal alacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında masalar gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında masal kuşu görmek çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, o işten ekmek yiyeceğine yorulur.

Kahve falında masal okumak dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında masal dinlemek sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında masal kahramanı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine delalettir.

Kahve falında masalar görmek maddi açıdan çok zorlanılacağına, hem çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında boş masalar görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına delalettir.

Kahve falında masal kitabı görmek kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına yorulur.

Kahve falında masal anlatmak çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine alamet eder.