Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadayıf görmek

Kahve falında kadayıf görmek iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, sorunların ortadan kaldırılacağına, güzel ve önemli işler yapacağına, şansın ve istikbalin açık olduğuna, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kadayıf gördüyseniz:

  • Eşiniz veya sevgilinizle bazı görüş ayrılığınız olabilir.

Kahve falında kaymaklı kadayıf görmek kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tel kadayıfı yemek kara bulutların ve melanetin dağılacağına, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sütlü kadayıf görmek yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, fal sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kadayıf tatlısı yediğini görmek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, fakir fukaraya yardım edeceğine rivayet eder.

Kahve falında tel kadayıf tatlısı görmek zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına yorulur.

Kahve falında tepsiyle kadayıf görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tepsi kadayıf görmek bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, insanlar tarafından sevileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında taş kadayıf görmek rahat ve huzurlu olunacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine alamet etmektedir.