Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kişinin hamile olduğunu öğrenmek

Kahve falında bir kişinin hamile olduğunu öğrenmek eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına inanılır.

Kahve falında bir kişinin hamile olduğunu öğrenmek gördüyseniz:

  • Duygularınız, arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizde davranışlarınızı yönlendirebilir.

Kahve falında bir kişinin hamile olduğunu öğrenmek arkasından gıybet edeceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine tabir olunur.

Kahve falında kendinin hamile olduğunu öğrenmek ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine yorulur.

Kahve falında doktora gidip hamile olduğunu öğrenmek iyi hissedeceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına rivayet eder.

Kahve falında hamile olmadığını öğrenmek özgüveninin bitme noktasına geleceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında test yapıp hamile olduğunu öğrenmek borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, patron koltuğunda oturacağına alamet eder.

Kahve falında erkek bebeğe hamile olduğunu öğrenmek fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ikiz bebeğe hamile olduğunu öğrenmek yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında eşini hamile olduğunu öğrenmek ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına rivayet eder.