Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kan dut görmek

Kahve falında kan dut görmek tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, sevineceğine, beklediklerini duyacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kan dut gördüyseniz:

  • Baskılar yüzünden kayba da uğrayabilirsiniz.

Kahve falında kan dut görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kan dut yemek dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dut toplamak yemek ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kurutulmuş dut görmek eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, kazancının yerine gelmesine delalettir.

Kahve falında yeşil dut yaprağı görmek kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına delalet eder.

Kahve falında dud yemek büyük bir proje gerçekleştirileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına işaret eder.

Kahve falında siyah dut toplamak üzüleceğine, pişman olacağına, onlara sanat öğreteceğine yorulur.

Kahve falında mevsimsiz dut görmek yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine tabir olunur.