Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında derisi görmek

Kahve falında derisi görmek endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına, konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında derisi gördüyseniz:

  • Sonra davranışlarınız oldukça belirgin bir şekilde asabileşebilir.

Kahve falında derisi yüzülmüş tavuk görmek zaaflarına kapılacağına, rakiplerin her konuda fark atacağına rivayet eder.

Kahve falında sünnet derisi görmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında derisi soyulmuş koyun görmek kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah deri ceket giydiğini görmek eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından Allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, üzüntülerin gideceğine rivayet eder.

Kahve falında deri değiştirmek işlerinin hal yoluna gireceğine, işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına işaret eder.

Kahve falında koyunun derisini görmek eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deri ceket giymek işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, işlerin günden güne bozulacağına yorulur.

Kahve falında deri sandalye görmek türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.