Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşine bilezik takmak

Kahve falında eşine bilezik takmak aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, onunla yeniden kavuşacağına, bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşine bilezik takmak gördüyseniz:

  • Duygusal durumların size bazı bedeller ödetmesine izin vermemelisiniz.

Kahve falında eşine bilezik takmak canın ve malının da her zaman güvende olacağına, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında altın bilezik almak takmak kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, fırsatların teker teker elden kaçacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasına altın bilezik takmak yaşanan üzüntülerin son bulacağına, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birine bilezik takmak huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında koluma bilezik takmak yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, çıkarları uğruna her şeyi yapacak, kötü niyetli, bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında yüzük bilezik takmak çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, aile içinde husumet gelişeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bilezik takmak onuruna ve şerefine leke süreceğine, yüksek mertebeye geleceğine işaret eder.

Kahve falında altın ve gümüş bilezik takmak ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, umutsuzluklarını geride bırakacağına rivayet etmektedir.