Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aslanın konuştuğunu görmek

Kahve falında aslanın konuştuğunu görmek rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, ömrü boyunca mutlu olacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında aslanın konuştuğunu gördüyseniz:

  • Fark yaratarak imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Kahve falında aslanın konuştuğunu görmek gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında aslanla konuştuğunu görmek maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, canının sıkılacağına delalettir.

Kahve falında aslan konuştuğunu görmek işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında konuşan aslan görmek güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, kazancının ve rahatlığının daim olacağına delalet eder.

Kahve falında aslanla boğuştuğunu görmek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında aslan eğitmek girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, saydığı ve tanıdığı biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında aslan yaralamak tersliklerin yoluna gireceğine, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında aslandan korktuğunu görmek kendisini yıpratacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına rivayet eder.