Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annesiyle öpüştüğünü görmek

Kahve falında annesiyle öpüştüğünü görmek birikiminin artacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında annesiyle öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Geçmiş hatalardan ders çıkaranlar sınavı daha kolay verebilirler.

Kahve falında annesine ağlamak hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına delalettir.

Kahve falında annesinin ölüm haberini almak geç de olsa huzura erileceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında anne babanın öldürüldüğünü görmek yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında annesinden helallik istemek günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında anneden beddua almak sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında annesinin dövdüğünü görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına delalet eder.

Kahve falında düşmanının annesini görmek başkalarının malına göz dikeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine delalettir.

Kahve falında sevgilinin annesinin görmek onun istediği yoldan gideceğine, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.