Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaçların çiçek açtığını görmek

Kahve falında ağaçların çiçek açtığını görmek anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaçların çiçek açtığını gördüyseniz:

  • Fiziksel dağınıklık durumunda olabilirsiniz.

Kahve falında erik ağacının çiçek açtığını görmek haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına tabir olunur.

Kahve falında şeftali ağacının çiçek açtığını görmek sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına inanılır.

Kahve falında çiçek açmış kiraz ağacı görmek yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, işindeki bereketin de çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çiçek açmış limon ağacı görmek iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına delalettir.

Kahve falında ağacın çiçek açtığını görmek sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına delalet eder.

Kahve falında çiçek açmış vişne ağacı görmek sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çam ağacının çiçek açtığını görmek hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, mutluluk verici haberlerin alınacağına inanılır.

Kahve falında çiçek açmış ağaç görmek vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına işaret etmektedir.