Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında camdan atladığını görmek

Kahve falında camdan atladığını görmek adımların çok iyi bir yol açacağına, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına işaret eder.

Kahve falında camdan atladığını gördüyseniz:

  • İnsan ilişkilerine yarı güvenli bakışınız, size iletişim sorunları yaşatabiliyor.

Kahve falında birinin camdan atladığını görmek çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun camdan atladığını görmek girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının camdan atladığını görmek gözyaşı dökeceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında eşinin camdan atladığını görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine yorulur.

Kahve falında camdan atladığını görmek sevdiği kişilere yardımcı olacağına, sıkıntılarını atlatacağına alamet eder.

Kahve falında camdan aşağıya atlamak elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işarettir.

Kahve falında camdan atlamak başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize inanılır.

Kahve falında camdan aşağı atlamak aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, de rahatının yerine geleceğine tabir olunur.