Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boklu görmek

Kahve falında boklu görmek risk almaktan özenle kaçınacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında boklu gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı serbest bırakmanız durumunda, diğerlerini ikna etmenizi ya da bazı konulara katılım göstermelerini sağlayabilecek harika fikirleriniz olabilir.

Kahve falında boğulurken birini kurtarmak ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, çıkarları uğruna her şeyi yapacak, kötü niyetli, bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında suda boğulan görmek bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, fal sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölü boku görmek çok büyük insanlar arasına gireceğine, üzüleceğine ve yıkılacağına inanılır.

Kahve falında annesinin boğularak öldüğünü görmek birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine inanılır.

Kahve falında tuvalette insan boku temizlemek elinin darlıktan kurtulacağına, yuva kuracağına işarettir.

Kahve falında iple boğulduğunu görmek her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğunun denizde boğulduğunu görmek sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir kadın tarafından boğulmak işlerinde atılıma geçeceğine, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine yorulur.