Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebek bulduğunu görmek

Kahve falında bebek bulduğunu görmek yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bebek bulduğunu gördüyseniz:

  • Seyahatler esnasında veya güçlü pozisyondaki kişilerle ilişkilerde dikkatli olmalısınız.

Kahve falında kaybolmuş bebek bulmak huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına delalettir.

Kahve falında suda bebek bulmak birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sokakta bebek bulmak atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, büyük atılımların yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yolda bebek bulmak beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bebek kaybetmek bulmak maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş bebek bulmak geçim derdi çekeceğine, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine rivayet eder.

Kahve falında bebek ayakkabısı bulmak bulunduğu mevkide yükseleceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına alamet eder.

Kahve falında ölü bebek bulmak kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına delalettir.