Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çiğ böbrek yemek

Kahve falında çiğ böbrek yemek fal sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, büyük paralar kazanılacağına, bu sayede iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine rivayet eder.

Kahve falında çiğ böbrek yemek gördüyseniz:

  • Evde ilgi bekleyen kişileri ihmal etmemelisiniz.

Kahve falında çiğ böbrek yemek dertlerin günden güne daha da artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında böbrek yemek kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına delalet eder.

Kahve falında pişmiş böbrek yemek ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına rivayet eder.

Kahve falında böbrek görmek planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına rivayet eder.

Kahve falında böbrek ağrısı çektiğini görmek maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında böbrek taşı düşürdüğünü görmek topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, başını borçlardan kaldıramayacağına delalettir.

Kahve falında eşine böbreğini vermek evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında böbrekten bıçaklanmak ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, bunalıma gireceğine delalet etmektedir.