Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşını yeni evde görmek

Kahve falında arkadaşını yeni evde görmek insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, hayırlı haberler getireceğine, bunalacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşını yeni evde gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir.

Kahve falında arkadaşının yeni eve taşındığını görmek aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşını yeni evde görmek geçiminin rahat ve kolay olacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının yeni ev aldığını görmek sıkıntıların büyüyeceğine, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına işarettir.

Kahve falında yeni sınıf arkadaşlarını görmek kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında yeni arkadaş edinmek attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının yeni araba aldığını görmek ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, şifa ve ilaç bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeni arkadaş görmek bir sebeple insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, önemli işlere imza atacağına inanılır.

Kahve falında yeni sınıf arkadaşını görmek mutlulukların yarım kalacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına yorulur.