Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz van kedisi görmek

Kahve falında beyaz van kedisi görmek sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, keyfinin ve moralinin kaçacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen fal sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine, anne baba duaları alınacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz van kedisi gördüyseniz:

  • Hayal kırıklığı getiren karşı cins ilişkilerine eğilimlisiniz.

Kahve falında beyaz yavru kediler görmek hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz kedi beslemek kendisini bir türlü toparlayamayacağına, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah beyaz renkli kedi görmek güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz kedi okşamak sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz kedi sevmek işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz ve siyah kedi görmek hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz kediyi sevmek bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sağlığının yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz mavi gözlü kedi görmek karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına rivayet eder.