Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evde et görmek

Kahve falında evde et görmek duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, bereketli günler geçirileceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, ailesini hem gururlandıracağına, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, hastalığının düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evde et gördüyseniz:

  • İniş çıkışlı hareketlerini çok fazla kişiselleştirmemenizde fayda var.

Kahve falında evlenme teklifi edildiğini görmek endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşına evlenme teklifi edildiğini görmek nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tamir edilmiş ev görmek hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine işaret eder.

Kahve falında eski terk edilmiş ev görmek ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tamir edilen ev görmek rakiplerin alt edileceğine, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evde çiğ et görmek sırların ortaya çıkmasına, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye yorulmaktadır.

Kahve falında kocasının evi terk ettiğini görmek çok rahat bir hayat süreceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında evi tamir ettirmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine inanılır.