Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lazer görmek

Kahve falında lazer görmek hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, karın artacağına, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, büyük ve güzel işler yapacağına, başarısızlıklara düşeceğine alamet eder.

Kahve falında lazer gördüyseniz:

  • Format alışılmadık olsa da, sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında lazer görmek yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında lazer epilasyon yaptırmak kazançlı çıkacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine delalet eder.

Kahve falında lazer yaptırmak çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, herhangi bir sorun yaşamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında lazer ışığı görmek bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına inanılır.