Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sandığı görmek

Kahve falında sandığı görmek mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kara ve yaslı günler geçireceğine, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, fal sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, maddi gücünü yitireceğine, maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine alamet eder.

Kahve falında sandığı gördüyseniz:

  • Bir dostunuzun istediklerini kabul ederseniz bazı zorluklarada katlanmak zorunda da kalabilirsiniz.

Kahve falında sebze sandığı görmek sakin giden yaşamının sarsılacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine inanılır.

Kahve falında seçim sandığı görmek zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına rivayet eder.

Kahve falında süslü sandık görmek kazancını günden güne daha da arttıracağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir sandık altın görmek yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ceviz sandık görmek son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına delalettir.

Kahve falında sandıkta para görmek yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, olur olmadık anlarda beyan edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sandık üstüne oturmak üzüntülerin son bulacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına tabir olunur.

Kahve falında içi dolu sandık görmek kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına işarettir.