Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşini hasta olarak görmek

Kahve falında eşini hasta olarak görmek kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, ikisinin de çok rahat edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, olmayacak hayallere kapılacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine inanılır.

Kahve falında eşini hasta olarak gördüyseniz:

  • Size ilgi gösteren kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında eşinin hasta olduğunu görmek içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına işarettir.

Kahve falında eski eşin hasta olduğunu görmek elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, tatsızlıkların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eşinin hasta olduğunu duymak yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına inanılır.

Kahve falında eşinin hastalandığını görmek ana baba duası alınacağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında eski eşi hasta görmek çalışkan bir kişi olunacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında ölen eşini hasta görmek en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine yorulur.

Kahve falında ölen eşi hasta görmek iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına rivayet eder.

Kahve falında eşini çok hasta görmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına delalet eder.