Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşil gül almak

Kahve falında yeşil gül almak hak yolunu bulacağına, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, renk ve eğlence geleceğine, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil gül almak gördüyseniz:

  • Sosyalleşme çabası içindeyken, size ait olmayan işlere talip olmanız sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında yeşil renkli gül görmek şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil gül vermek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine işarettir.

Kahve falında yeşil gül almak maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil gül görmek gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil yapraklı gül görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mezarda kırmızı gül görmek bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah gül vermek falı kapatan kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine alamet eder.

Kahve falında tek kırmızı gül almak sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına işarettir.