Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akrep kovaladığını görmek

Kahve falında akrep kovaladığını görmek ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, kişinin keyfinin yerine geleceğine, sıkılacağına ve üzüleceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında akrep kovaladığını gördüyseniz:

  • Uzun süredir bir türlü sonuçlanamayan bir konuyla ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Kahve falında akrebin kovaladığını görmek işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorulur.

Kahve falında akrep kovalamak problemleri teker teker çözeceğine, hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında akrep kovaladığını görmek hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalettir.

Kahve falında akrep pişirmek başın borçlularla belaya gireceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine delalettir.

Kahve falında akrep kovmak içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında ayakkabının içinde akrep görmek maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine inanılır.

Kahve falında akrepten korkmak bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, toparlanmasının da uzun süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında akrepten kurtulmak işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine delalet etmektedir.