Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cinsiyet değiştirme görmek

Kahve falında cinsiyet değiştirme görmek hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, ele geçen paranın daha da artacağına, tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı rivayet etmektedir.

Kahve falında cinsiyet değiştirme gördüyseniz:

  • Eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir.

Kahve falında cinsiyet değiştiren birini görmek çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cinsiyet değiştirdiğini görmek helal olmayana göz dikmeyeceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cinsiyet değiştirme görmek kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine işaret eder.

Kahve falında cinsiyetinin değiştiğini görmek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine işaret eder.

Kahve falında bir erkeğin cinsiyet değiştirdiğini görmek kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine, sorunların sürekli artacağına inanılır.

Kahve falında cinsiyet değiştirmek büyük ses getirecek işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine delalettir.

Kahve falında cinsiyet değiştirmiş birini görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının cinsiyet değiştirdiğini görmek çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına yorulur.