Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vücutta solucan görmek

Kahve falında vücutta solucan görmek hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, kalben çok rahat edileceğine inanılır.

Kahve falında vücutta solucan gördüyseniz:

  • Biraz dikkatli olursanız olayların gidişatını kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Kahve falında vücuttan solucan çıktığını görmek fal sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında vücutta solucan görmek konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına işarettir.

Kahve falında vücuttan solucan çıkarmak çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, başını borçlardan kaldıramayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında solucanın vücuduna girdiğini görmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında vücudunda solucan görmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına rivayet eder.

Kahve falında tuvalette solucan görmek kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz solucan görmek sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına delalet eder.

Kahve falında saçında solucan görmek içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, daha fazla kazanç elde edeceğine inanılır.