Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bulutu görmek

Kahve falında bulutu görmek insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, hile ile mal elde etmeye, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, fal sahibinin her muradının gerçek olacağına delalettir.

Kahve falında bulutu gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi, ticari konuları veya gayrimenkul başlıklarını ilgilendiren düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kahve falında bulutlara dokunmak stresini atacağına, sorunların günden güne daha da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sis bulutu görmek insanlarla iç içe olacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında bulutlara uçmak maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, kazancın yar yarıya düşeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ateş bulutu görmek büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kara bulut görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına inanılır.

Kahve falında mavi bulut görmek evinde ve işinde yardımcıları olacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına yorulur.

Kahve falında bulut üstünde oturmak hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında bulutta insan yüzü görmek sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına rivayet etmektedir.