Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşı tarafından dövülmek

Kahve falında arkadaşı tarafından dövülmek arzularına ve emellerine kavuşacağına, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, kendi işini kuracağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, malına mal, parasına da para ekleyeceğine, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşı tarafından dövülmek gördüyseniz:

  • Ev ya da işinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında arkadaş tarafından satılmak hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, süzüleceğine, ağlayacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşın tarafından vurulmak işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, hayatının daha kolay olacağına ve fal sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında erkek arkadaş tarafından aldatılmak çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, hayatının afiyet içinde geçeceğine, para sıkıntısının olmayacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşı tarafından tacize uğramak gülmekten yana bolca nasipleneceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşları tarafından dışlanmak sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaş tarafından dövülmek onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, yoğun duygular yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaş tarafından taşlanmak ona şifa olmayacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşı tarafından bıçaklanmak Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine yorulur.