Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında baskın görmek

Kahve falında baskın görmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında baskın gördüyseniz:

  • Sizden istenenleri yerine getirerek destek bulabilirsiniz.

Kahve falında baskın yapmak onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sel su baskını görmek işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su baskınından kaçmak alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına delalettir.

Kahve falında sel baskını görmek sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine alamet eder.

Kahve falında sel baskınından kurtulmak edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, fal sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evde su baskını görmek verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında asker baskını görmek kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına alamet eder.

Kahve falında deniz baskını görmek keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına işaret etmektedir.