Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında inekle konuşmak

Kahve falında inekle konuşmak saygınlığına leke sürüleceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, maddi yükümlülüklerinin artacağına, bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında inekle konuşmak gördüyseniz:

  • Ortam değişikliği, farklı uğraşlar ya da farklı kişilerle görüşmek size iyi gelebilir.

Kahve falında inekle konuşmak işlerinin her geçen gün düzeleceğine, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ineklerin dövüştüğünü görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında domuz ve inek görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına inanılır.

Kahve falında ineğin boynuzladığını görmek ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, parasını ve malını kaybedeceğine alamet eder.

Kahve falında büyük inek görmek sorunlu bir dönemin başlayacağına, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında zıplayan inek görmek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına tabir olunur.

Kahve falında mundar inek görmek işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında inek sütü almak büyük zorluklar geçireceğine, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine alamet eder.