Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yatalak görmek

Kahve falında yatalak görmek gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, iyileşeceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında yatalak gördüyseniz:

  • Ev hayatınz da hala rahatsız edici durumdadır.

Kahve falında yatalak birine bakmak buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yatalak olmak uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına delalet eder.

Kahve falında yatalak birine yardım etmek anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yatalak birinin yürüdüğünü görmek çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine işarettir.

Kahve falında yatalak hastanın yürüdüğünü görmek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, ondan kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yatalak birini ayakta görmek yarasını saracağına, işinin gücünün de hep rast gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hasta yatalak görmek hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına delalettir.

Kahve falında yatalak birinin iyileştiğini görmek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine işaret etmektedir.