Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü birinin temizlik yaptığını görmek

Kahve falında ölü birinin temizlik yaptığını görmek İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, elindeki imkânları seferber edeceğine, fal sahibinin gelecekte çok önemli bir işadamı olarak, zengin ve kıskanılan, saygın bir hayat yaşayacağına, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü birinin temizlik yaptığını gördüyseniz:

  • Geçmişte size jestleri olmuş kişilere aynı şekilde yanıt verebilirsiniz.

Kahve falında ölüyü temiz görmek yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölü birinin temizlik yaptığını görmek ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına rivayet eder.

Kahve falında ölüyle temizlik yapmak iş dünyasında üne kavuşulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bulanık ve temiz su görmek dertlerine çare bulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında temiz saç görmek başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, yaralayacağına ve küstüreceğine delalettir.

Kahve falında temiz yastık görmek Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında temiz göle girmek yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzünün temiz olduğunu görmek özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına alamet etmektedir.