Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pasta görmek

Kahve falında pasta görmek kimseye el açmadan yaşayacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pasta gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmalı, yeni yerler görmeli, seyahat etmeli veya yaşam tarzınızı değiştirmelisiniz.

Kahve falında pasta almaya gitmek uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında pasta üflemek mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kuru pasta görmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, başarılarının ve kazancının artacağına inanılır.

Kahve falında pasta yapmak istemek nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kuru pasta yediğini görmek mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, fal sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pasta ekmek görmek elinin dara düşmeyeceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına işaret eder.

Kahve falında pasta malzemeleri görmek Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pasta kreması yapmak yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine delalettir.