Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının saçını siyah görmek

Kahve falında başkasının saçını siyah görmek kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, sorunların kalmayacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına, Allah’ın yolundan gideceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının saçını siyah gördüyseniz:

  • Size söz verilmiş olsa da bazı bilgilere ulaşmanız henüz mümkün olmayabilir.

Kahve falında saçlarını siyaha boyattığını görmek dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına delalettir.

Kahve falında siyah saç rengi görmek tartışmaların sona ereceğine, sevdiği kişileri de yanına alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının saçını siyaha boyadığını görmek hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uzun siyah saçlı kadın görmek gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kendini uzun siyah saçlı görmek çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına delalet eder.

Kahve falında siyah saç sakal görmek tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah saç teli görmek bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında siyah beyaz saç görmek hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine rivayet etmektedir.