Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz bornozlu görmek

Kahve falında beyaz bornozlu görmek kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, bereketli işler yapılacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, zenginliğini kaybedeceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz bornozlu gördüyseniz:

  • Yakın bir ilişkinizi etkileyebilecek duygusal sorunlarla karşılaşmamak için belli konularda ödünler vermeniz veya bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Kahve falında beyaz bornozlu erkek görmek oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz bornozlu görmek yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz bornoz almak huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, adının ülke dışında yayılacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz bornozlu adam görmek zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz bornoz görmek işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine, keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine delalettir.

Kahve falında beyaz bornoz giymek bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin bornoz giydiğini görmek zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında mor bornoz giymek rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına yorulmaktadır.