Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yağmur suyuna düşmek

Kahve falında yağmur suyuna düşmek el attığı birçok işte zarar edeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, Allah yolunda ilerleyeceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında sevinileceğine, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, haramdan ve zinadan uzak duracağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına işarettir.

Kahve falında yağmur suyuna düşmek gördüyseniz:

  • Kaderinizi şekillendirebilirsiniz.

Kahve falında yağmur suyuna düşmek her daim temkinli olacağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında yağmurda düşmek böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, bir koyduğu işten üç alacağına işarettir.

Kahve falında evde yağmur suyu görmek yardımda bulunacağına, rahat bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yağmur suyundan sel görmek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına delalet eder.

Kahve falında yağmur suyu süpürmek eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, sorunlarını unutacağına alamet eder.

Kahve falında yağmur su görmek iş konusunda sıkıntı çekileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine delalettir.

Kahve falında akan yağmur suyu görmek böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine inanılır.

Kahve falında yağmur suyunun taştığını görmek husumetlerin başgöstereceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına rivayet eder.