Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sol elde yara görmek

Kahve falında sol elde yara görmek sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, bu sayede ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, sağlığının geri geleceğine, bir sebeple bir dönem üzüleceğine, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında sol elde yara gördüyseniz:

  • Özel bilgilerinizi paylaşmamalısınız.

Kahve falında sol elde yara görmek kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında sol elde alyans görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sol elde altın yüzük görmek yeni yatırımlar yapacağına, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine rivayet eder.

Kahve falında sol elde yüzük görmek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine işaret eder.

Kahve falında sol elde kan görmek patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine, falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine rivayet eder.

Kahve falında sol elde kına görmek maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında elde yara çıktığını görmek işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına alamet eder.

Kahve falında sağ elde yara görmek ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına alamet eder.