Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zemin görmek

Kahve falında zemin görmek yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, başkalarının malına göz dikeceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında zemin gördüyseniz:

  • Bazı konular olumlu ilerleyebilir.

Kahve falında tahta zemin görmek herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil zemin görmek sorunlarının biteceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz zemin görmek çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mermer zemin görmek çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, bu haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında zemin kata taşınmak muradının gerçekleşeceğine, işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toprak zemin görmek daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına alamet eder.

Kahve falında ev zemini görmek yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında kaygan zemin görmek daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine rivayet eder.