Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nişanlı birini öpmek

Kahve falında nişanlı birini öpmek moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, mutlu olmanın yollarını bulacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, şanssızlık yaşanacağına, başarısızlığa düşüleceğine, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına alamet eder.

Kahve falında nişanlı birini öpmek gördüyseniz:

  • Gerek iş, gerek duygusal hayatınızda yeniliklere açıksınız.

Kahve falında nişanlanıp el öpmek başının derde gireceğine, şansının geri döneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında nişanlı birini öpmek maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında nişanda el öpmek Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, ekmeğinin azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nişanlını öpmek atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, külfetinin ve yükünün artacağına inanılır.

Kahve falında nişanlısını öpmek yaşama isteğinin artacağına, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine inanılır.

Kahve falında nişanlıyı öpmek bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine işaret eder.

Kahve falında birisiyle nişanlandığını görmek çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına alamet eder.

Kahve falında nişan alışverişine çıkmak uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine işaret etmektedir.