Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çerçeve bal görmek

Kahve falında çerçeve bal görmek üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, feraha ermeye, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, malının da hiç olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çerçeve bal gördüyseniz:

  • Maddi kaynaklarınız veya parasal konular ön plana çıkıyor.

Kahve falında çerçeve bal görmek düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına tabir olunur.

Kahve falında bal çerçevesi görmek güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çerçevede bal görmek yeni işlere gireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, hayatına bakacağına yorulur.

Kahve falında çerçeve kırılması görmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çerçeveli ayna görmek iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, elinin bollaşacağına yorulur.

Kahve falında altın çerçeve görmek fal sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah çerçeve görmek iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, muradının gerçekleşeceğine işaret eder.

Kahve falında kırmızı çerçeveli gözlük görmek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına işaret eder.