Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aşık olunan kızı görmek

Kahve falında aşık olunan kızı görmek maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında aşık olunan kızı gördüyseniz:

  • İşle aile arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Kahve falında gördüğü kıza aşık olmak gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine delalettir.

Kahve falında kıza aşık olmak çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gördüğün kıza aşık olmak manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, can sıkıcı haberler işiteceğinize yorulmaktadır.

Kahve falında güzel kıza aşık olmak çok büyük sorunlar yaşanacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında bir kıza aşık olduğunu görmek çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında aşık olduğun kızı öpmek zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında aşık olduğun kızın elini tutmak kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, çaresiz durumlara düşeceğine inanılır.

Kahve falında aşık olunan kızı görmek tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine tabir olunur.