Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü boku görmek

Kahve falında ölü boku görmek büyük kazanç elde edeceğine, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine inanılır.

Kahve falında ölü boku gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerde, ticari konularda veya aşk hayatınızı ilgilendiren başlıklarda ilerlemenizi engelleyebilecek hiçbir mani bulunmuyor.

Kahve falında ölü tarafından boğulmak bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, borçlanarak bazı işlere atılacağına yorulur.

Kahve falında ölü boku görmek bir sebeple zor bir döneme girileceğine, işveren pozisyonuna geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ölünün bokunu görmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölü birini boğulmaktan kurtarmak güzel bir evliliğe, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında boğulan hayvan görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine yorulur.

Kahve falında çocuğunu boğmaya çalışmak dostlarını da iyi seçeceğine, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine delalet eder.

Kahve falında su kanalında boğulmak maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına işarettir.

Kahve falında bir kadın tarafından boğulmak maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına tabir olunur.