Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şefkat görmek

Kahve falında şefkat görmek bir toplulukla beraber hareket edileceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, hem de hayat standartlarının yükseleceğine, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, ev içinde mutluluğun artacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şefkat gördüyseniz:

  • Şikayetlerinizi yüksek sesle dile getirmeniz gerilimi arttırabilir.

Kahve falında şefkat görmek başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birine şefkat göstermek huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal sahibinin yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şefkat etmek halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, dünya malı elde edeceğine rivayet eder.