Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şişeler görmek

Kahve falında şişeler görmek güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi zarara uğrayacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına işarettir.

Kahve falında şişeler gördüyseniz:

  • Özel yaşamınız hayatınıza farklı gözle bakmanıza neden olabilir.

Kahve falında renkli şişe görmek malının artacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına alamet eder.

Kahve falında şişeyle su almak büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, bunun için Allah’a şükredeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şişeyle su içmek sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına işaret eder.

Kahve falında şişeyle içki içmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine delalettir.

Kahve falında rakı şişesinin kırıldığını görmek çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şişeden su dökmek ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında kapaklı şişe görmek uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine alamet eder.

Kahve falında rakı şişesi kırmak bekarlar için mutlu bir karşılaşma, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına alamet eder.