Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasında duvak görmek

Kahve falında başkasında duvak görmek üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, onurlu bir hayat süreceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına işarettir.

Kahve falında başkasında duvak gördüyseniz:

  • Diğerlerinin yaptıklarının ya da çevrenizde meydana gelen değişikliklerin başarabileceklerinizi engellemesine izin vermeyin.

Kahve falında arkadaşının duvak taktığını görmek sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz duvak görmek aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan fal sahibinin,  rahat bir nefes alacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında siyah duvak takmak duaların kabul olacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında duvaklı bebek görmek yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi duvak görmek sevinçli bir haber alınacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına yorulur.

Kahve falında gelinlik giymek duvak takmak çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan fal sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine delalettir.

Kahve falında duvak kesmek kızgınlıkların geçeceğine, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil duvak takmak sorunlarının da çözüleceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazanç ile hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına delalet eder.