Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yoğurt çırpmak

Kahve falında yoğurt çırpmak yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, başarılarının katlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yoğurt çırpmak gördüyseniz:

  • Her şeyin fazlası uzun vadede zararlı olabilir.

Kahve falında yoğurt çırpmak gelir kaynaklarının yok olacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına rivayet eder.

Kahve falında dut çırpmak kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, çaresiz durumlarda kalacağına inanılır.

Kahve falında tozlu halı çırpmak gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında balkondan halı çırpmak hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında soba borusu çırpmak gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında halı kilim çırpmak gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yün çırpmak endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında halı çırpmak yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine işarettir.