Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçan biri görmek

Kahve falında uçan biri görmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, kazancının tükenmeyeceğine, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, aksi takdirde çok üzüleceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uçan biri gördüyseniz:

  • Doğru seçimleri yapabilmek için bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Kahve falında uçan siyah at görmek sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi memesinin ucunu görmek toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında kabede uçtuğunu görmek çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe alamet eder.

Kahve falında uçan balona binmek biraz dinleneceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına delalettir.

Kahve falında kendinin uçtuğunu görmek mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında uçan bisiklete binmek hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saç uçlarını kesmek kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, kazancının ve rızkının da garanti olacağına işaret eder.

Kahve falında göğe uçtuğunu görmek geçim derdinin kalmayacağına, arkasından gıybet edeceğine rivayet eder.