Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzay aracı görmek

Kahve falında uzay aracı görmek fal sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, borçlarının kapanacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, başarıların çoğalacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, hanenizde bolluk olacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına alamet eder.

Kahve falında uzay aracı gördüyseniz:

  • Ani veya hiç beklenmedik karşılaşmalarda çok güzel anlar yaşanıyor, keyfiniz artıyor.

Kahve falında uzay aracı görmek çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, sorunlarının da çözüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uzaylı aracı görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzünde uzay aracı görmek sosyal hayatında da mutlu olacağına, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine delalettir.

Kahve falında aracın çalındığını görmek tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Kahve falında aracı kaçırmak kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kepçe aracı görmek başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine delalet eder.

Kahve falında toplu taşıma aracı kullanmak sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında polis aracı görmek sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine rivayet eder.