Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iri diş görmek

Kahve falında iri diş görmek huzura ve rahata kavuşacağına, fal sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, iyi konumlara geleceğine, pek çok olumlu gelişmelere, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, işe gösterilen ilginin artacağına tabir olunur.

Kahve falında iri diş gördüyseniz:

  • Olayları hızlandırmaya veya zorlamaya çalışmak yerine, bırakın akışında devam etsin.

Kahve falında iri diş görmek bir sebeple fal sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iri ve uzun yılan görmek ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine inanılır.

Kahve falında iri yılan öldürmek herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, fal sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında iri tosun görmek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında iri yeşil üzüm görmek her türlü konforsa sahip olunacağına, iyi geçim halinde kalacağına rivayet eder.

Kahve falında iri hamam böceği görmek sıkıntılı durumlar yaşayacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına işaret eder.

Kahve falında siyah iri böcek görmek çeşitli tartışmalar yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında iri gögüslü kadın görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına rivayet etmektedir.