Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında özgür görmek

Kahve falında özgür görmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine ve kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına delalettir.

Kahve falında özgür gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla yemek yiyebilir ya da içki içebilirsiniz, fikirlerinizi abartılı şekilde sergileyebilir ya da tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.

Kahve falında özgür ismi görmek çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına tabir olunur.

Kahve falında özgürlük heykeli görmek endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, işlerin çığırından çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında özgür olmak kederleneceğine, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine delalet eder.

Kahve falında özgürlük anıtı görmek uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuşu özgür bırakmak sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına delalet eder.

Kahve falında özgürlük görmek kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında özgürlük anıtını görmek eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına işaret eder.

Kahve falında bir kuşu özgür bırakmak ihanete uğrayacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına işaret etmektedir.